loader image

Ev Taşıma İçin Koli Nereden Alınır ?

Ev Taşıma Kolisi Nereden Alınır ? Pratikbox

Ev Taşıma İçin Koli Nereden Alınır ?

Evinizi taşımak için gereken planlamayı yaptıktan sonra evinizi toparlamak için taşınma malzemeleri listesini yapmanız gerekmektedir. Taşınma malzemelerini ararken bütçenizi ve alacağınız ürünün dayanıklılığı ve de çevresel etkilerini düşünmeniz gerekmektedir. Özellikle geri dönüştürülemeyen ürünlerin doğaya olan zararı günümüz dünyasında küresel iklim değişikliğinin vermiş olduğu durumlardan dolayı daha da önemli bir boyuta erişmiştir.

Dolayısıyla taşınırken kullanacağınız taşıma karton kolileri sadece tek kullanımlık ürünler olmaktadır. Taşınırken karton koliler ya ıslanmakta ya da eşyalarınızın zarar görme oranı yükselmektedir. Bundan kaçınmak için Pratikbox taşınma kutuları ile tanışın.

Ev Taşıma Kolisi Siparişini Nasıl Oluşturabilirim ?

Pratikbox kiralık taşınma kutularını hemen sipariş etmek için sipariş ver butonuna tıklayınız. Ardından sizler için belirlenen kategorilerden istediğiniz hizmet türünü seçebilir ve siparişin teslimat ve geri alım hizmeti için gerekli alanları eksiksiz ve doğru biçimde giriniz. Pratikbox taşıma kutuları her gelen sipariş öncesi ve sonra üç gün boyunca sterilize edilmektedir. Sterilize işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Sağlığınızı önemsiyoruz çünkü Pratikbox sizler için var.

Pratikbox İstanbul merkezli olup taşınanlara özel olarak taşınma malzemelerini her geçen gün yenilemektedir. Siz değerli müşterilerimizin talep, öneri ve şikayetlerini önemsiyoruz.

Her taşınma esnasında yaşadığınız olumsuz durumların önüne geçmek sizlerin elindedir. Taşınacağınız nakliye şirketinden tutun eşyalarınızı paketleyecek taşınma malzemelerine kadar ki olan süreçte tamamiyle sizlerin elinde olmaktadır. Taşınma süreci deneyimine yeni başlamış olan müşterilerimize taşınma ile ilgili ön bilgilendirmeleri sunuyoruz.

Evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için süreç ile ilgili bilgileri sizlere aktarıyoruz. Nakliye sürecinizde kutularınızı güvene almak için özel cırt klipsler ulaştırıyoruz. Taşınma kutularınızın hangi odaya ait olduğunu rahatlıkla görebilmek için beyaz yapışkanlı etiketler ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte teslimattan geri alım hizmetine kadar kurumsal çağrı merkezimize ulaşarak konu ile ilgili ayrıntılı detayları öğrenebilirsiniz.

Taşınmanın En Pratik Hali

Pratikbox

Bunlar da ilginizi çekebilir

Sipariş Özeti
Henüz bir ürün seçimi yapmadınız!
Alışverişe Devam Et
0
Open chat