Nasıl Çalışırız?

Pratik Box olarak taşınma ihtiyacınız için gerekli tüm parçaları birleştiriyoruz. Taşınma sürecinizi sistemli bir şekilde gerçekleştirebilmek için bilgi ve tecrübelerimizi sizlerle paylaşıyoruz. Pratikbox, evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı, kurum taşımacılığı yani bireysel ve kurumsal taşınma hizmetlerine gereksinim duyduğunuz her an yanınızda. 

Pratikbox internet sitesine giriş sağlayarak sipariş ver butonuna tıklayınız. Bu süreçte sizlerden istenen alanlarını giriniz. Ardından Pratikbox bilgilerinizi çerez ve gizlilik politikası çerçevesinde güvenli bir şekilde kiralama ve satın alma sürecine başlamış olacaksınız. Siparişinizi oluşturdunuz ve ödeme kısmına geldiniz. Ödeme yapacağınız kanalı seçerek siparişinizi gönül rahatlığı ile oluşturabilirsiniz. 

Tarafınıza siparişiniz ile alakalı sms ve mail adreslerinize bilgilendirmeler sunuyoruz. Siparişini verdiğiniz ürünlerin teslimat süresi siparişi verdiğiniz günden sonra iki iş günü içerisinde gerçekleşmektedir. 

Pratikbox, mevcut adresinize taşınma kutuları ve diğer ürünlerinizi ücretsiz nakliye hizmeti ile teslimatını gerçekleştirmektedir. Aynı şekilde Pratikbox, yeni adresinizden ücretsiz nakliye hizmetimiz ile taşınma kutularını almaktadır. 

Müşterilerimizin talep ve isteklerine daha hızlı cevap vermek adına iletişim kanallarımızdan bizlere ulaşabilirsiniz.


Taşınmanın En Pratik Hali Pratikbox.com’da