loader image

PRATİKBOX EVDEN EVE NAKLİYAT

pratikbox evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat İşleminiz İçin Kiralık Taşıma Kutusu

Evden eve nakliyat işlemleriniz için taşınmak oldukça yorucu geçmektedir. Biz Pratikbox olarak bu yükü üzerinizden almaya geldik. Pratikbox evden eve nakliyat sektöründe en dinamik ve en yenilikçi bir girişim olarak karşınızda. Taşınmanızın hem uygun hem de kaliteli olmasını isteyenlerden misiniz? İşte Pratikbox tam da burada sizler için devreye giriyor. Ev eşyalarınızın paketlenmesi veya ofis eşyalarınızın paketlenmesi süreci için Pratikbox kiralık taşınma kutuları ile hem uygun hem de dayanıklılığı ile ön plandadır. İstanbul evden eve nakliyat işlemleriniz için hemen Pratikbox siparişi verin! Taşınmanın keyfini çıkarın.

Pratikbox Ev ve Ofis Taşıma Hizmeti Sunuyor mu?

Pratikbox evden eve nakliyat, ofis taşımacılığı hizmetini www.bidusuntasin.com aracılığı ile gerçekleştirmektedir. Pratikbox müşterilerimizin tüm nakliye işlemlerini özenle gerçekleştiriyoruz. Yapmanız gereken tek şey taşınmadan önce bizi tercih etmeniz olacaktır.

Pratikbox Özellikler Nelerdir?

Yüksek kaliteli ve geri dönüşümlü plastikten üretildi. Eşyaları doldurması, tutması ve taşıması oldukça kolaydır. Su geçirmez ve darbelere karşı dayanıklıdır. Yukarıdan aşağı doğru koniktir. İç içe geçerek istiflenebilir. Böylelikle yerden tasarruf sağlanmasında önemli bir görev üstlenmektedir. Yan kapakları birbirlerine kenetlenerek kapatılır. Evinize teslim edilir ve siz taşındıktan sonra gelip alınır.

PRATİKBOX TAŞINMA KUTUSU FİYATLARI

Pratikbox kiralık taşınma kutuları her bütçeye uygun olarak hazırlanmıştır. Eviniz veya ofisiniz için planladığınız taşıma kutusu miktarı, sipariş ver kısmındaki kategorilerde mevcuttur. 1+1 ev eşyası, 2+1 ev eşyası, 3+1 ev eşyası, 4+1 ev eşyası ve ofis eşyası için belirlenen taşıma kutusu fiyatlarımızı öğrenebilirsiniz.

Pratikbox Taşınmanın En Pratik Hali

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ev Taşıma Kolisi Nereden Alınır ? Pratikbox
Ev Taşıma İçin Koli Nereden Alınır ?

Pratikbox kiralık taşınma kutularını hemen sipariş etmek için sipariş ver butonuna tıklayınız. Ardından sizler için belirlenen kategorilerden istediğiniz hizmet türünü seçebilir ve siparişin teslimat ve geri alım hizmeti için gerekli alanları eksiksiz ve doğru biçimde giriniz. Pratikbox taşıma kutuları her gelen sipariş öncesi ve sonra üç gün boyunca sterilize edilmektedir. Sterilize işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Sağlığınızı önemsiyoruz çünkü Pratikbox sizler için var.

Evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için süreç ile ilgili bilgileri sizlere aktarıyoruz. Nakliye sürecinizde kutularınızı güvene almak için özel cırt klipsler ulaştırıyoruz. Taşınma kutularınızın hangi odaya ait olduğunu rahatlıkla görebilmek için beyaz yapışkanlı etiketler ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte teslimattan geri alım hizmetine kadar kurumsal çağrı merkezimize ulaşarak konu ile ilgili ayrıntılı detayları öğrenebilirsiniz.

Sipariş Özeti
Henüz bir ürün seçimi yapmadınız!
Alışverişe Devam Et
0
Open chat