loader image

Pratikbox Kiralık Taşıma Kutusu ile Sorunsuz Taşın

Acıbadem Evden Eve Nakliyat İşlemleriniz İçin Pratikbox Taşıma Kutularını Denediniz mi?

Pratikbox Güvencesiyle Evini ve Ofisini Taşı

Acıbadem Pratikbox Kiralık Taşıma Kolisi ile En Uygun ve En Sağlam Şekilde Taşının

Acıbadem Pratikbox ile evden eve nakliyat ve Acıbadem Pratikbox ile ofis taşıma hizmeti için yoğun uğraş gerektiren toparlanma süreçlerinden birisi de eşya toplamaktır. Bunun için öncelikle, taşıma kolisi (kartın koli),bant, streç malzemelerin tedariği için nalbura uğramak veya internetten sipariş etmek gerekiyor. Nalburda taşıma kolisi pahalı, internetten alınan taşıma malzemeleri ise kargo süreçlerinden dolayı elinize ulaşmakta güçlük çekmektesiniz. Taşınırken taşıma malzemelerinizin kapınıza kadar hızlı gelmesini istemez misiniz? Cevabınız evet ise en uygun ve en sağlam taşıma kolileri ve taşıma malzemelerimiz ile tanışmaya var mısınız?

Acıbadem Pratikbox Kiralık Taşınma Kutuları ve diğer yardımcı ürünlerimiz ile ücreteiz teslimat ve geri alım hizmeti sayesinden siz değerli müşterilerimize ulaştırılmaktadır.

Acıbadem Pratikbox Ev Taşıma Malzemeleri

Artık günümüzde yüzlerce insan Covid-19 (Pandemi) nedeniyle ev ve ofis taşıma hizmetleri alırken, eşyalarını özenle ve büyük bir titizlikle toplamayı tercih etmektedirler. Dolayısıyla Pratikbox, her taşınma işleminden üç gün boyunca taşıma kutularını sterilize etmektedir.

Pratikbox taşınma kutuları oldukça dayanıklı olmakla birlikte geri dönüştürülebilen malzemelerden üretilmektedir. Pratikbox kiralık taşıma kutusu 25 kg ağırlığa kadar dayanıklıdır. Dilediğiniz odadan diğer odalara rahatlıkla pratikbox kutularını taşımak için kiralık pratikbox taşıma aracı da burada devreye girmektedir.

Acıbadem Pratikbox Kiralık Taşıma Kutuları Fiyatları Nelerdir?

Taşınmaya karar verdiniz ve taşıma kutusuna ihtiyacınız mı var? Merak etmeyin. Pratikbox en sağlam ve en uygun taşıma kutuları ile bütçenizi korumaya yönelik hareket etmektedir.

Taşınırken karton koli ıslanır, bant kullanımı arttırır, içindeki eşyalarınızın kırılma riski yüksek, güvenlik kilidi bulunmamakta ve ağaç kesimini her geçen gün arttırmaktadır.

Biz Pratikbox olarak tüm bu olumsuzlukları bertaraf ediyoruz. Pratikbox taşıma kolileri ıslanmaz, bant kullanımı gerektirmez, güvenlik kilidi için cırt klips mekanizma alanı mevcut, eşyalarınızın zarar görme oranı en düşük seviyede, geri dönüşümden üretildiğinden dolayı defalarca kullanıldığı için ağaç kesimini engellemektedir.

Acıbadem Pratikbox kiralık taşınma kutuları evinizin büyüklüğüne göre belirlenmiştir. Fiyatlarımız siz değerli müşterilerimiz için uygun kategorilerde hazırlanmıştır. Her bütçeye uygun taşınma kutusunu sipariş edebilirsiniz.

Hemen sipariş ver. Taşınmaya başla.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ev Taşıma Kolisi Nereden Alınır ? Pratikbox
Ev Taşıma İçin Koli Nereden Alınır ?

Pratikbox kiralık taşınma kutularını hemen sipariş etmek için sipariş ver butonuna tıklayınız. Ardından sizler için belirlenen kategorilerden istediğiniz hizmet türünü seçebilir ve siparişin teslimat ve geri alım hizmeti için gerekli alanları eksiksiz ve doğru biçimde giriniz. Pratikbox taşıma kutuları her gelen sipariş öncesi ve sonra üç gün boyunca sterilize edilmektedir. Sterilize işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Sağlığınızı önemsiyoruz çünkü Pratikbox sizler için var.

Evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için süreç ile ilgili bilgileri sizlere aktarıyoruz. Nakliye sürecinizde kutularınızı güvene almak için özel cırt klipsler ulaştırıyoruz. Taşınma kutularınızın hangi odaya ait olduğunu rahatlıkla görebilmek için beyaz yapışkanlı etiketler ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte teslimattan geri alım hizmetine kadar kurumsal çağrı merkezimize ulaşarak konu ile ilgili ayrıntılı detayları öğrenebilirsiniz.

Sipariş Özeti
Henüz bir ürün seçimi yapmadınız!
Alışverişe Devam Et
0
Open chat