loader image

Taşınırken Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler

Pratikbox ile Taşınırken Hayatınızı Kolaylaştıracak Pratik Bilgiler

Pratikbox Taşınma Tüyoları

Hayatınızda bir değişiklik yapmak için tercihlerinizden biri de mekan değişikliği olabilmektedir. Bunlardan birkaçı; yeni ev, yeni ofis olabilmektedir. Yeni bir ev, yeni bir hayat demek! Yeni bir komşu  ve sokaktaki dostlarımız demektir. Yenilik için rahat bir taşınma deneyimi yaşamak istemez misiniz? Cevabınızın evet olduğunu biliyoruz. Pratikbox sizden biri. Taşınma deneyimleri neticesinde ortaya çıkmış olan Pratikbox, siz değerli müşterilerimizin tüm isteklerini dikkate aldık ve almaya devam ediyoruz.

Taşınırken Planlı Olun

Taşınmanızdan haftalar önce ne yapacağınıza karar verin. Bir liste çıkararak tüm eksikliklerinizi belirleyin. Mevcut evinizden yeni evinize taşınma sürecine kadar ki olan eksiklikleri tamamlayın.

Sade Bir Yaşamı Tercih Edin

Fazlalıklarınızdan kurtulun. Taşınmadan önce ihtiyaç fazlası eşyalarınızı belirleyin. Fazlalık olan eşyalarınızı ihtiyaç sahibi olanlara verin.

Yaşam Alanınıza Yer Açın

Yeni ve fuzuli eşya alarak yaşam alanınızı daraltmayın. Bütçenizi koruyun. Eski eşyalarınızı kendinizce modernize edin. Eski eşyalarınızı sevdiğiniz renklere boyayarak

kullanmaya devam edin. Böylelikle fuzuli eşya alıp bütçenizi zorlamamış olursunuz.

Eşyalarınızı Özenle Taşıyın

Taşınma kolisi, bant, streç gibi taşınma malzemeleri arayışına girmeyin. Bunların hepsi sizin için zahmetli bir süreçten ibarettir. Yoğun bir çalışma temponuz varsa iş çıkışı zamanınızı dinlenmeye ayırırken boşa zaman kaybetmeyin. Günümüzde enflasyonun etkisiyle ihtiyaç malzemelerinin pahalılığından dolayı bütçenizi korumaya yönelik bir önerimiz var. Pratikbox.com ile taşınma malzemeleri ihtiyacınızı giderecek ürünler bulabilir; zaman kaybı yaşamayacağınız bir deneyimle tanışmış olursunuz. Pratikbox kiralık taşınma kutuları ile tüm bu zahmetli süreci sizler için hafifletiyoruz. Pratikbox.com’dan diğer yardımcı ürünleri de sipariş verebilirsiniz. Üstelik kargo ücreti ile uğraşmazsınız. Sizlerin belirleyeceği tarih ve saatte kapınıza ücretsiz teslimat hizmeti sunmaktayız. Yeni adresinizde ise kiralık taşınma kutuları ve kiralık taşıma malzemelerimizi ücretsiz geri alım hizmeti ile siz değerli müşterilerimize bu keyifli deneyimi yaşatıyoruz. Pratikbox.com’dan vereceğiniz siparişlere istinaden sokaktaki dostlarımıza mama bağışı desteğinde bulunuyorsunuz. Ayrıca karton koli kullanımının da önüne geçerek ağaç kesimine engel oluyorsunuz.

Taşınmak işte bu kadar pratik.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Ev Taşıma Kolisi Nereden Alınır ? Pratikbox
Ev Taşıma İçin Koli Nereden Alınır ?

Pratikbox kiralık taşınma kutularını hemen sipariş etmek için sipariş ver butonuna tıklayınız. Ardından sizler için belirlenen kategorilerden istediğiniz hizmet türünü seçebilir ve siparişin teslimat ve geri alım hizmeti için gerekli alanları eksiksiz ve doğru biçimde giriniz. Pratikbox taşıma kutuları her gelen sipariş öncesi ve sonra üç gün boyunca sterilize edilmektedir. Sterilize işlemleri özenle gerçekleştirilmektedir. Sağlığınızı önemsiyoruz çünkü Pratikbox sizler için var.

Evden eve nakliyat işlemlerinizi gerçekleştirmek için süreç ile ilgili bilgileri sizlere aktarıyoruz. Nakliye sürecinizde kutularınızı güvene almak için özel cırt klipsler ulaştırıyoruz. Taşınma kutularınızın hangi odaya ait olduğunu rahatlıkla görebilmek için beyaz yapışkanlı etiketler ile işlerinizi kolaylaştırıyoruz. Bu süreçte teslimattan geri alım hizmetine kadar kurumsal çağrı merkezimize ulaşarak konu ile ilgili ayrıntılı detayları öğrenebilirsiniz.

Sipariş Özeti
Henüz bir ürün seçimi yapmadınız!
Alışverişe Devam Et
0
Open chat